KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12308102
nr 1230 8102
Lars Ribert, Skeppsbron från Skeppsholmen, signerad. Olja på pannå, 32x41 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:34:11
21/1 18:05:06
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm